ASKİ GENEL MÜDÜRÜ PROF.DR. CUMALİ KINACI ÇAMLIDERE MUHTARLARI İLE BİRARAYA GELDİ

ASKİ Genel Müdürlüğü, Çamlıdere Kaymakamlığı ve Çamlıdere Belediye Başkanlığı yetkililerinin katıldığı, Çamlıdere İlçesinin Köyleri ve Merkez Mahallelerinin sorunlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı. ASKİ Genel Müdürlüğü, Çamlıdere Kaymakamlığı ve Çamlıdere Belediye Başkanlığı yetkililerinin katıldığı, Çamlıdere İlçesinin Köyleri ve Merkez Mahallelerinin sorunlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

ASKİ Genel Müdürü Prof. Dr. Cumali Kınacı, Çamlıdere Kaymakamı Mutlu Köksal ve Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner CAN arasında yapılan programa göre Çamlıdere’nin sorunlarının görüşüldüğü toplantı düzenlendi.  Tüm köy ve mahalle muhtarları, Çamlıdere Dernekler Birliğine üye Köy Dernek Başkanları ve Çamlıdere Dernekler Federasyonu üye ve başkanlarının katıldığı toplantıda ilçenin su ve atıksu altyapı durumu görüşüldü ve muhtarların taleplerini alındı.

 ASKİ Genel Müdürü Prof.Dr. Cumali Kınacı, Çamlıdere Havza Koruma Planı Özel Hüküm belirleme çalışmalarına başlandığını ve en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.